Sälj

Har du frågor om brand-och explosionsrisker på er anläggning? Kontakta oss!
Vi ställer gärna vår kunskap och erfarenhet till förfogande.
 

GM Industriapplikationer

Anders Bergström

Tel: +46 (0)8 449 25 05
Mobil: +46 (0)70 229 38 84
Fax: +46 (0)8 449 25 01
E-mail: anders.bergstrom@firefly.se

Area Sales Managers

Håkan Edoff

Kina, Japan & Sydkorea
Mobil: +86 1821 7782 537
E-post: hakan.edoff@firefly.se

Håkan Johansson

Malaysia, Thailand & Turkiet
Tel: 08 449 25 09
Mobil: 070 588 83 77
E-post: hakan.johansson@firefly.se

Håkan Knuts

Danmark & Finland
Tel: +46 (0)8 449 25 34
Mobil: +46 (0)73 039 59 88
E-post: hakan.knuts@firefly.se

Henric Åhlfeldt

Sverige, Norge, Nya Zeeland & Australien
Tel: +46 (0)8 449 24 56
Mobil: +46 (0)70 378 24 60
E-post: henric.ahlfledt@firefly.se

Igor Pikalev

Ryssland, Baltiska staterna & Mellanöstern
Tel: +46 8 449 25 46
Mobil: +46 70 527 82 33
E-mail: igor.pikalev@firefly.se

Jerry Elmberg

Sverige & Norge
Tel: +46 (0)8 449 24 96
Mobil: +46 (0)72 222 44 96
E-post: jerry.elmberg@firefly.se

Julio Villarreal

Latinamerika, Spanien & Portugal
Mobile: +46 73 810 36 00
Phone: +46 8 449 25 94
E-mail: julio.villarreal@firefly.se

Michal Sobieszkoda

Central Eastern Europe (CEE)
Mobil Sverige: +46 (0)70 288 02 08
Mobil Polen: +48 (0)607 473 955
E-mail: michal.sobieszkoda@firefly.se

Mikael Wilnier

Kraftvärmeverk i Sverige, Tyskland, Schweiz & Österrike
Tel: 08 449 25 33
Mobil: 070 601 39 44
E-post: mikael.wilnier@firefly.se

Mikael Wilnier

Storbritannien & Irland
Tel: +46 (0)8 449 25 33 
Mobil: +46 (0)70 601 39 44
E-post: mikael.wilnier@firefly.se

Mikhail Kholodov

Ryssland, Baltiska staterna & Mellanöstern
Tel
: 08 449 25 32
Mobil: 070 632 19 49
E-mail: mikhail.kholodov@firefly.se

Philippe Bourdiol

Frankrike, Beneluxländerna, Italien & Grekland
Tel: 08 449 25 16
Mobil: 070 612 25 16
E-mail: philippe.bourdiol@firefly.se

Piotr Czuchnicki

Centrala Östeuropa (CEE)
Mobil Poland: +48 (0)795 488 681
E-post: piotr.czuchnicki@firefly.se

Raúl Moreno

Latinamerika, Spanien & Portugal
Tel: 08 449 25 92
Mobil: 073 807 83 00
E-post: raul.moreno@firefly.se

Ryan Morrow

USA & Canada
Tel: 08 449 24 90
Mobil: 070 387 24 90
E-post: ryan.morrow@firefly.se

  • VdS
  • AR04
  • 011014
  • DNV
  • Ex
  • IEC
  • AAA