Service & Support

För teknisk support och servicerelaterade frågor:

Firefly support center

Direkt: +46 (0)8 449 25 20
Fax: +46 (0)8 449 25 01
E-post: support@firefly.se

Reservdelar

Ann Tillberg

Direkt: +46 (0)8 449 24 67
Fax: +46 (0) 499 25 01
E-post: spareparts@firefly.se

För reklamations- och returblankett klicka här.

Eftermarknadschef

Hanna Vannevik

Direkt: 08 449 24 69
Mobil: 072 215 89 20
E-post: hanna.vannevik@firefly.se

Service Ingenjörer

Asien

Fredrik Tillberg
Mobil: 070 267 00 43
Tel: 08 449 25 40
E-post: fredrik.tillberg@firefly.se

Central/Sydeuropa

Tel: +46 8 449 25 20
E-post: servicesupport@firefly.se

Centrala Östeuropa

Sebastian Slabosz
Mobil: +48 (0) 660 626 222
E-post: sebastian.slabosz@firefly.se

Michal Giza
Mobil: +48 600 957 966
Email: michal.giza@firefly.se

Latinamerika, Spanien, Portugal

José Moreno
Tel: +52 55 57741682
Fax: + 52 55 57787332
E-post: rpmmexico@prodigy.net.mx

Nordamerika

Robbie McQuaig
Mobile: +1 (912) 286-0798
E-mail: rmcquaig@fnainc.net

Ryssland, Baltikum

Igor Pikalev
Mobil: 070 527 82 33
Tel: 08 449 25 46
E-post: igor.pikalev@firefly.se

Victor Ivanov
Mobile: +79119347279
E-mail: victor.ivanov@firefly.se

Storbritannien, Irland

Sean Lambert
Mobile: +44 78 01 387 830
E-mail: sean.lambert.consultant@firefly.se

Jamie Shaw
Mobile: +44 7823 336294
E-mail: jamie.shaw.consultant@firefly.se

Sverige

Christer Ivarsson
Mobil: 070 333 49 25
E-post: christer.ivarsson@firefly.se

David Chmelar
Mobil: 070 376 26 55
Tel: 08 449 25 44
E-post: david.chmelar@firefly.se

Mikael Swanson
Mobil: 070 601 35 44
E-post: mikael.swanson@firefly.se

Henrik Andersson
Mobil: +46 70 303 55 87
Telefon: +46 8 449 25 38
E-post: henrik.andersson@firefly.se

Anders Petersson
Mobil: +46 72 532 34 10
Telefon: +46 8 449 25 49
E-post: anders.petersson@firefly.se

Tyskland

Patrick Sluka
Mobil: +49 172 7248486
E-post: p.sluka@sensustec.de

 

  • VdS
  • AR04
  • 011014
  • DNV
  • Ex
  • IEC
  • AAA