Sälj

Har du frågor om brand-och explosionsrisker på er anläggning? Kontakta oss!
Vi ställer gärna vår kunskap och erfarenhet till förfogande.
 

GM Industriapplikationer

Anders Bergström

Tel: +46 (0)8 449 25 05
Mobil: +46 (0)70 229 38 84
Fax: +46 (0)8 449 25 01
E-mail: anders.bergstrom@firefly.se

Area Sales Managers

Andreas Driving

Benelux Countries
Phone: +46 (0)8 449 2467
Mobile: +46 (0)76 134 89 44
E-mail: andreas.Driving@firefly.se

 

Håkan Edoff

Kina, Indien & Sydkorea
Phone: 08 449 24 68
Mobile: 072 219 47 75
Mobile Kina: +86 1821 7782 537
E-mail: hakan.edoff@firefly.se

Håkan Johansson

Sydostasien
Phone: 08 449 25 09
Mobile: 070 588 83 77
E-mail: hakan.johansson@firefly.se

Håkan Knuts

Danmark & Finland
Phone: +46 (0)8 449 25 34
Mobile: +46 (0)73 039 59 88
E-mail: hakan.knuts@firefly.se

Henric Åhlfeldt

Sverige, Norge, Nya Zeeland & Australien
Phone: +46 (0)8 449 24 56
Mobile: +46 (0)70 378 24 60
E-mail: henric.ahlfeldt@firefly.se

Igor Pikalev

Ryssland, Baltiska staterna & Mellanöstern
Phone: +46 8 449 25 46
Mobile: +46 70 527 82 33
Mobile Russia: +7 916 954 08 82
E-mail: igor.pikalev@firefly.se

Jacek Mazur

Central Eastern Europe (CEE)
Mobile Polen: +48 602 307 932
E-mail: jacek.Mazur@firefly.se

Jerry Elmberg

Sverige & Norge
Tel: +46 (0)8 449 24 96
Mobil: +46 (0)72 222 44 96
E-post: jerry.elmberg@firefly.se

Joakim Stjärnfeldt

Asien
Phone: 08 449 25 40
Mobile: 070 517 59 10
E-mail: joakim.stjarnfeldt@firefly.se

Jonas Persson

Japan & Turkiet
Phone: 08 449 25 23
Mobile: 0730 86 24 18
E-mail: jonas.persson@firefly.se

Jörgen Dehlbom

USA & Canada
Phone: +46 (0)8 449 25 42
Mobile: +46 (0)72 216 08 03
E-mail: jorgen.dehlbom@firefly.se

Michal Sobieszkoda

Central Eastern Europe (CEE)
Mobile Sweden: +46 (0)70 288 02 08
Mobile Polen: +48 (0)607 473 955
E-mail: michal.sobieszkoda@firefly.se

Mikael Söderholm

Storbritannien, Irland & Skottland
Phone: 08 449 25 14
Mobile: 072 219 83 73
E-mail: mikael.soderholm@firefly.se

Mikael Wilnier

Kraftvärmeverk i Sverige, Tyskland, Schweiz & Österrike
Phone: 08 449 25 33
Mobile: 070 601 39 44
E-mail: mikael.wilnier@firefly.se

Mikhail Kholodov

Ryssland, Baltiska staterna & Mellanöstern
Phone: 08 449 25 32
Mobile: 070 632 19 49
Mobile Ryssland: +7 916 762 1480
E-mail: mikhail.kholodov@firefly.se

Philippe Bourdiol

Frankrike, Italien, Grekland, Benelux & Afrika
Phone: +46 (0)8 449 25 16
Mobile: +46 (0)70 612 25 16
E-mail: philippe.bourdiol@firefly.se

Piotr Czuchnicki

Centrala Östeuropa (CEE)
Mobile Poland: +48 (0)795 488 681
E-mail: piotr.czuchnicki@firefly.se

Raúl Moreno

Latinamerika, Spanien & Portugal
Phone: 08 449 25 92
Mobile: 073 807 83 00
E-mail: raul.moreno@firefly.se

Ryan Morrow

USA & Canada
Phone: 08 449 24 90
Mobile: 070 387 24 90
E-mail: ryan.morrow@firefly.se

  • VdS
  • FM
  • FM
  • DNV
  • Ex
  • IEC
  • AAA